#Доброчесність – це чинити правильно, навіть тоді, коли тебе ніхто не бачить

Дата: 10.12.2022 12:26

#Протягом 5-9 грудня у Жовтанецька Гімназія пройшов тиждень доброчесності. Мета цього тижня – знайомство учнівства з поняттям “доброчесність“, актуалізація та поглиблення знань про корупцію та її негативні наслідки – це п'ять робочих днів, протягом яких навчальні та позанавчальні активності дітей будуть присвячені темі доброчесності.

#Доброчесність – це чинити правильно, навіть тоді, коли тебе

ніхто не бачить♥️

Цього тижня учні, батьки, дошкільнята взяли участь у акції "Допомога ЗСУ"💙💛🇺🇦

#Дякуємо Вам за своєчасну та необхідну допомогу, в такий складний і не простий час, за те що не залишились і не залишаєтесь осторонь проблем тих хто її потребує, а всіляко намагаєтеся внести частку своєї душі і праці у спільну мету –перемогу над ворогом. Перемога прийде обов’язково! Ми будемо наближати її разом - кожен на своєму фронті!

#Вітаємо всіх доблесних і хоробрих чоловіків і жінок, які потужною стіною захищають свою рідну Україну від окупанта! Неможливо висловити словами нашу безмежну вдячність. Нехай Господь береже кожного українського воїна. Україна пишається своїм військом💪

#Висловлюємо слова подяки Роксана Терлецька за допомогу в передачі наших посилок на передові позиції для наших воїнів💙💛

#Збройні сили України —

Слава, гордість, міць країни!

Захищають мир, свободу

Служать рідному народу!