#Доброчесність – це чинити правильно, навіть тоді, коли тебе ніхто не бачить

#Протягом 5-9 грудня у Жовтанецька Гімназія пройшов тиждень доброчесності. Мета цього тижня – знайомство учнівства з поняттям “доброчесність“, актуалізація та поглиблення знань про корупцію та її негативні наслідки – це п'ять робочих днів, протягом яких навчальні та позанавчальні активності дітей будуть присвячені темі доброчесності.

12:26 10.12.2022

7 грудня - День української хустки.

Хустка — особливе вбрання українок. Тут поєднуються стримані кольори та витончені малюнки, яскраві фарби та ніжні візерунки, що наголошують на природній красі українок.

12:13 07.12.2022

Свято осені у дошкільняток!

Дошкільнята із групи «Сонечко» зустрілися із красунею Осінню та її синами, подорожували казковим лісом, збирали гриби біля чарівного болота та ласували її щедрими дарами.

14:45 25.11.2022

4 жовтня - Всесвітній день захисту тварин

З метою виховання любові до тварин, поваги до вірності, відданості домашніх улюбленців, відповідальності за приручених тварин, у 1 класі проведено урок Доброти «Гуманне ставлення до тварин»

14:31 04.10.2022

У НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК З ТРИВОГОЮ І НАДІЄЮ…

Відголосила болем весна, промайнуло похмуре літо. Ховались з нами в укриття, журились і раділи з нами. Позаду шість місяців війни, страху, втрат, випробувань, героїзму, любові, віри й надії.

13:12 01.09.2022