День Соборності України.

22 січня в Україні будуть відзначати одне з найважливіших державних свят, роль якого в історії країни важко переоцінити.

22:26 22.01.2022

20 січня у нашій дошкільній групі «Сонечко??»пройшло свято "Різдвяні забави

Споконвіку, за давньою народною традицією, веселе українське свято з обрядами, забавами та іграми дарує людям тепло, гарний настрій, турботу та любов. В цей день за святковим столом збирається кожна українська родина, усі разом співають колядки,їдять запашну кутю.

20:42 20.01.2022

18 січня- ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ СНІГОВИКА

Сніговик- один з найулюбленіших символів зимових свят та розваг Легенда розповідає, що сніговики - це янголи, які передають Богові прохання людей. Вважалося, як тільки фігура розтане, бажання буде доставлено на небесаУчні початкових класів долучилися до цього свята і надзвичайно весело та з користю провели час Сподіваємось, що всі бажання дітлахів здійсняться!

20:39 20.01.2022

Знання рятують життя!??????? Будьте обережними! Наше життя - у наших руках

23 грудня з учнями 1-3 класів провели онлайн-тестування з правил дорожнього руху "Відповідальний учасник дорожнього руху" Діти із захопленням взяли участь у такій формі роботи і показали високий рівень обізнаності з питання безпеки на дорозі, за що отримали сертифікати

10:36 24.12.2021