Правила поведінки здобувача освіти в закладі освіти

СХВАЛЕНО                                                                                          ЗАТВЕРДЖУЮ

на засіданні методичного об’єднання                                                 Директор Жовтанецького НВК

вчителів з виховної роботи                                                                  «ЗНЗ І-ІІ ст.-ДНЗ»

Жовтанецького НВК «ЗНЗ І-ІІ ст. –ДНЗ»                                         ______________Медвідь Н.М.

Протокол №2 від 19.10. 2021р.                                                           наказ №01-02/98  від 19.10. 2021р.

Голова МО___________Федячко І.Р.

Правила поведінки учнів у Жовтанецькому НВК

«ЗНЗ І-ІІ ст.- ДНЗ»

1. Учні приходять до закладу за 10-15 хв. до початку навчальних занять, займають своє робоче місце, готують все необхідне навчальне приладдя до уроку.

2. Заклад освіти – територія, на якій не місце будь-яким видам зброї, в т. ч. ножам, вибуховим, вогненебезпечним речовинам, алкогольним напоям,  цигаркам, наркотикам, токсичним речовинам.

3. Залишати територію закладу учням можна лише з дозволу вчителів (попередньо узгодивши з батьками).

4. У разі пропуску занять учні зобов’язані пред’явити класному керівнику довідку з медичної установи або пояснювальну записку від батьків про причини відсутності на заняттях.

5. Учні бережуть майно закладу, дбають про чистоту та порядок на його території та у приміщеннях.

6. Дотримуються  правил безпеки.

7. Безпечно використовують навчальне та спортивне обладнання.

8. Цькування, бійки, залякування, лихослів’я та знущання над людиною є неприпустимими формами поведінки у закладі та за його межами.

9. Учні закладу  старанні і наполегливі у навчанні.

10.Учні поводяться ввічливо та  гідно. Поважають честь і гідність людей, які    знаходяться поруч, проявляють повагу до старших, піклуються про молодших.

11.Дотримуються «золотого правила» поведінки –  «Стався до інших так, як би хотів, щоб ставилися до тебе!»