Про безпеку населення на водних об’єктах у зимовий період.

Дата: 13.02.2023 14:48

Щодо безпеки населення на водних об’єктах у зимовий період.

Відповідно до листа Управління запобігання надзвичайним ситуаціям та цивільного захисту по Львівській міській територіальній громаді ТУ ДСНС України у Львівській області від 06.02.2023 No 58-123-278/58-123 «Щодо безпеки населення на водних об’єктах у зимовий період», а також з метою попередження нещасних випадків на водоймах у зимовий час, посилення контролю за збереженням життя й здоров’я вихованців, учнів та студентів закладів освіти Львівської області, департамент освіти і науки Львівської облдержадміністрації рекомендує провести роз’яснювальну роботу серед здобувачів освіти щодо безпечного перебування біля річок та водоймищ, що вкриті кригою. Зокрема організувати проведення виховних годин, лінійок, інструктажів, бесід, розмістити інформацію на куточках з охорони праці та безпеки життєдіяльності, а також на офіційних сторінках закладів освіти в мережі Інтернет та сторінках у соціальних мережах з питань елементарних правил безпеки та перебування дітей на воді у зимовий період.