#flowers4school

Дата: 12.03.2023 23:07

Цього року здобувачі освіти Жовтанецька Гімназія взяли участь у благодійному освітньому проєкті #Flowers4School від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України, який спрямований на озеленення Українських шкіл 🌷💐🌺

Ваша допомога Florium – це неоціненний внесок у розвиток благоустрою і, безсумнівно, відчутна підтримка нашої громади.

Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги. Упевнений, що Ваш приклад показовий і для інших благодійників. Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди.

Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею.

#Віримо, що навесні побачимо як пагони з’являються з квіткових цибулин і перетворюються у дивовижно красиві квіти 🌷🌷🌷